Psychologia, neuropsychologia, mózg
Wszystkiego dobrego!

Wszystkiego dobrego!

Wszystkim czytelnikom życzę w święta zasłużonego świętego spokoju, chwili wglądu w siebie i znalezienia w tym całym zgiełku jakiegoś głębszego sensu, niekoniecznie logicznego, ale na pewno odczuwalnego ;) Wszystkiego dobrego! A bombka stąd...
Wszystkiego dobrego!

Pomożecie?

To retoryczne pytanie zakrzyknięte przez towarzysza Gierka używam teraz by nakłonić Was do badania. Taki oto mail dostałem, pełny nadziei i wzniosłości. Bo zadanie czekające na Was epickie prawdziwie jest: Zaproszenie do udziału w “Międzynarodowym Badaniu...

Pin It on Pinterest