Psychologia, neuropsychologia, mózg

Relacja na żywo – Dzień Mózgu 2011!

Jeśli nie mogliście dotrzeć do Sopotu na czas…

Możecie Dzień Mózgu zwiedzić wirtualnie.

Weź udział w wirtualnym Dniu Mózgu!

RELACJA NA Ś»YWO!

10 :00 — 11:45

12:00 — 15:00

Wystarczy odwiedzić tę stronę w odpowiednich godzinach.

Your subscription could not be saved. Please try again.
Pomyślnie zapisano adres! Sprawdź swoją skrzynkę!

Ostatnie artykuły

Mniejsza o covid, noś maskę, żeby podkreślić swoje piękno!

Maseczki pojawiły się w naszym Europejskim życiu niczym Elon Musk w Twitterze — obiecały pomóc, wprowadziły niebagatelny zamęt, wszędzie się walały, i podniosły nie jedną brew zdziwienia. Niektórzy badacze twierdzą jednak, że maska może uczynić nas pięknymi, jeśli nie zostaniemy po drodze naznaczeni jej ponurą klątwą…

Hipnozą w jelita

Zespół jelita drażliwego to przypadłość nie tylko przewlekła, dość nieprzyjemna, lecz także występująca dość często, bo nawet u około 11.2% ludzi na całym świecie. Choroba ta, zwana też IBS (z ang. Irritable Bowel Syndrome), charakteryzuje się nawracającymi zaburzeniami jelit i ciągle niewyjaśnioną przyczyną. Jak to z jelitami bywa, ulgę może przynieść specjalna dieta, lecz coraz częściej wśród środków leczniczych wymienia się hipnoterapię. Jak skuteczna może być taka terapia i na czym ona polega?

Losowe artykuły

3 Comments

  1. Jędrzej

    Przyczyny techniczne nie pozwalają na obejrzenie materiału… całość jednak jest nagrywana i zostanie upubliczniona później!

    Reply
  2. Awangarda

    Spóźniłam się ale byłam, Pani na ostatnim wykładzie mówiła prawie tak szybko jak ja i chwilami ciężko ją było zrozumieć, widać że jeszcze wprawy nie ma w wykładaniu ;)

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest