Psychologia, neuropsychologia, mózg

iAtlas

Eh, kiedy takie rzeczy będą dodawane do każdej Pani Domu?

Użytkownicy iPhonów i iPod touch mogą pobrać z iTunes za 19,99$ altas anatomiczny Blausena. 7000 animacji, 13000 zdjęć, które ukazują taką tematykę jak układ oddechowy, immunologiczny, fizjologię komórek rakowych, oka, ale co najlepsze – układu nerwowego. A może i najgorsze? Bo mnie na iPhona niestety nie stać ;) Ale cieszę się za innych spragnionych edukacji medycznej gadżeciarzy ;)

iPhone

źródło

Your subscription could not be saved. Please try again.
Pomyślnie zapisano adres! Sprawdź swoją skrzynkę!

Ostatnie artykuły

Przeszczep mini-mózgu

Badania nad ludzkim mózgiem są dość problematyczne. Nie dość, że sam organ jest nieco skomplikowany, to trudno o ciągły i łatwy dostęp do ochotników czy pacjentów. Pewnym przełomem ostatnich lach okazały się hodowane w laboratorium ludzkie organoidy zwane mini-mózgami. Owe mini-mózgi, dzięki publikacji w najnowszym Nature, jeszcze raz wbijają się buciorami na salony neuronauki — tym razem w głowie laboratoryjnego szczura.

Hipno-Chajzer

Poczucie kontroli jest bardzo ważnym aspektem ludzkiej psychiki. Przy hipnozie jednak całkowicie oddajemy się we władanie hipnotyzera. Na czym ten stan polega?

Losowe artykuły

3 Comments

 1. MuKuL

  Kurcze szkoda, że takie to drogie (20$); chociaż z tego co oglądam to w sumie warte swojej ceny i tylko 10MB zajmuje :)

  Reply
 2. Torlin

  Ja Cię strasznie przepraszam, ale po co ja mam to ściągać?

  Reply
 3. Teloch

  Ależ Torlinie, nikt Ci tego ściągać nie każe. Dałem to jako ciekawy program dla użytkowników iPhonów którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny anatomii ;)

  Reply

Trackbacks/Pingbacks

 1. Anatomia z Apple | Neurotyk - Psychologia, neuropsychologia, mózg - [...] do przenośnych urządzeń naznaczonych nadgryzionym jabłkiem. Wcześniej pisałem już o atlasie anatomicznym Blausena dostępnym na iPhone’a za [...]

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest