Psychologia, neuropsychologia, mózg

Ein Fuhrer, Ein Volk, Ein Vaterland

lpr

Pan poseł Wierzejski, znany ze swoich bezkompromisowych przekonań i walki z ukrywającymi się wszędzie oddziałami partyzantki gejowskiej startuje do wyborów na stołek prezydenta Warszawy. Lecz Wojtek ma pewien problem:

W piątek muszę oddać do druku projekt bilbordu na Warszawę. Będzie tam moje zdjęcie i hasło. Jakie? Jeszcze się nie zdecydowałem. Do jutra do wieczora (do 20.00) czekam na Państwa propozycje, przedstawione na meila redaktor_wydania@portal.onet.pl . Wiecie, o co mi mniej więcej chodzi. Propozycja, która wygra i znajdzie się na bilbordach będzie godnie nagrodzona finansowo. Słowa dotrzymuję. Czekam.

Pomóżmy posłowi znaleźć odpowiednie hasło wyborcze!

Prezentuje kilka ciekawszych znalezionych na forum onetu i komentach na blogu ww. gejowego:
“Nikt mnie nie lubi”
“Pedały do gazu”
“Arbeit macht frei”
“Ein Fuhrer, Ein Volk, Ein Vaterland”
“Jestem Wojtek i lubie chodzic wsrod chlopcow bez portek”
“Super partia kurwa!” (Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi – Mały odsyłacz)
“Głosuj na mnie nawet skrycie, bo chcę zostać przy korycie”
“Wybudujemy 3 miliony pomników papieża !!!”
“LPR – Alleluja i do przodu.”
“Darwina tez posadzimy…”
“Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy cie nie zdradzi”
“Duma i uprzedzenia”
“Mam 30 lat, nie mam żadnego zawodu i muszę z czegoś żyć”
“Mierny ale wierny”
“Nikt wam tyle nie da ile ja obiecam.”
“Prawie jak polityk”

Oraz moje ulubione:
(Wyobraźcie sobie, że rano zobaczycie wielki billboard z jeszcze większą fotką Wierzejskiego i napisem)
“Przepraszam. Jutro wyjeżdżam z Warszawy.”

Grzebiąc w temacie trafiłem na parodię blogu posła Wojtusia. Nie najwyższych lotów ale można się parę razy zaśmiać ;)

Your subscription could not be saved. Please try again.
Pomyślnie zapisano adres! Sprawdź swoją skrzynkę!

Ostatnie artykuły

Mniejsza o covid, noś maskę, żeby podkreślić swoje piękno!

Maseczki pojawiły się w naszym Europejskim życiu niczym Elon Musk w Twitterze — obiecały pomóc, wprowadziły niebagatelny zamęt, wszędzie się walały, i podniosły nie jedną brew zdziwienia. Niektórzy badacze twierdzą jednak, że maska może uczynić nas pięknymi, jeśli nie zostaniemy po drodze naznaczeni jej ponurą klątwą…

Hipnozą w jelita

Zespół jelita drażliwego to przypadłość nie tylko przewlekła, dość nieprzyjemna, lecz także występująca dość często, bo nawet u około 11.2% ludzi na całym świecie. Choroba ta, zwana też IBS (z ang. Irritable Bowel Syndrome), charakteryzuje się nawracającymi zaburzeniami jelit i ciągle niewyjaśnioną przyczyną. Jak to z jelitami bywa, ulgę może przynieść specjalna dieta, lecz coraz częściej wśród środków leczniczych wymienia się hipnoterapię. Jak skuteczna może być taka terapia i na czym ona polega?

Losowe artykuły

15 Comments

 1. Squonk

  Coś Ty się tak uparł na Wojtka? :> I w ogóle po cholerę pisać o polityce – to dobre dla nawiedzonych działaczy partyjnych :P

  Najlepiej niech oni się zajmują sami sobą, bo cokolwiek taki Mulat, Romuś czy Kaczor zrobi to i tak to nie będzie miało wpływu na upadek moralny młodego pokolenia i jego pustkę bezideową. Pokoleniu 85-90 chodzi tylko o zabawę, a napchanie sobie tyłka i spieprzenie stąd jak się da.

  Tak to pesymistycznie widzę ;)

  Reply
 2. Teloch

  Komentowanie polityki jest teraz przecież modne ;) A Wojtusia lubię przez jego wpadki wynikające z błędnego rozumowania. Jest taki rozczulający w tej swojej bezmyślności :P

  Ja tam myślę, że właśnie to poczucie braku idei wprowadza taki marazm w młodych ludziach, którzy uciekają się do wyznawania czegokolwiek. Dlatego mamy teraz wysyp nazuchów. Część rzeczywiście oddała się kapitalistycznej żądzy pieniądza ale, przynajmniej wśród moich znajomych, panuje raczej tendencja szukania sobie dobrych wzorców zachowań. A upadek moralny to raczej nie sprawa pokolenia 85-90 tylko 45-‘w górę’. Teraz się to po prostu objawia bardziej masowo :>

  Ale luz, następna notka będzie bardziej naukowa :> zwłaszcza, że dostałem się do bazy EBSCO :>:>:>

  Reply
 3. Squonk

  Co do młodzieży to bym się zgodził z Tobą :P

  Natomiast nie uważam, Wojtka jako dobry materiał do obśmiewania się. No chyba, że śmiech potraktujemy jako broń. Uważam, że Wojtek jak i reszta klasy politycznej, to cyniczni, cwani i przebiegli goście, którzy sprzedaliby własną matkę za “frukta” i wpływy. A przez to są bardzo groźni i niebezpieczni.

  Poniekąd przypominają mi dziewczyny, należące do grupy “szarych i cichych myszek”, któe przy bliższym poznaniu okazują się… :>

  Reply
 4. Hegotf

  “Mam 30 lat, nie mam żadnego zawodu i muszę z czegoś żyć” :D

  Reply
 5. Squonk

  Co to jest ta baza EBSCO??? :>:>:>

  Reply
 6. Teloch

  Gdy jakiś artykuł w renomowanych pismach naukowych się pojawia to ląduje on automatycznie w wersji elektronicznej w bazie EBSCO :> Innymi słowy jest to wieeeelka baza tekstów z magazynów, książek, gazet… Na przeróżne tematy :>

  Reply
 7. Squonk

  OOOOO!!! Ja się tam dostać? :>

  Reply
 8. Teloch

  Trzeba być członkiem organizacji która jest zapisana w EBSCO :>

  Reply
 9. Squonk

  To powiedz jak zostać tym członkiem – aby móc dostać się EBSCO :)

  Reply
 10. Teloch

  Np. zostać studentem SWPS z placówką w Sopocie? :> Może polibudy i inne takie mają też do tego dostęp tyle że do innych baz danych – głównie z informacjami z magazynów zajmujących się fizyką czy innymi takimi ;)

  Reply
 11. Squonk

  Eee, to za bardzo dla mnie ograniczone źródło informacji :P

  Reply
 12. Squonk

  Jak znajdziesz tam przepis na to jak upędzić bimber z trocin, to pochylę czoła ;) :P

  Reply
 13. komarrek

  Swoją drogą ciekawy jestem skąd się bierze ten cały nazizm. Nie rozumiem go tak samo jak homofobii czy ksenofobii. Dwa ostatnie mogą brać się z niewiedzy i strachu przed nieznanym ale nazizm? Co trzeba mieć w głowie? Być może dla kogoś fajne jest łażenie grupą, bicie i zastraszanie innych. Ale cała ta ideologia to już jest zbyt wiele jak dla mojego małego rozumku, nie potrafię tego ogarnąć.

  Reply
 14. febe

  eee ja mam dostęp do EBSCO z ramienia UJ i jest słabe, same abstrakty bez fulltekstów. Polecam za to science direct (do którego mam hasła od kumpeli z UW :)

  ale i tak jeśli chodzi o artykuły naukowe to google rządzi, google radzi, google nigdy was nie zdradzi!…a przynajmniej nie każe zapłacić ;)

  Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest