Psychologia, neuropsychologia, mózg

BlogDay 2010

Neurotyk.net to blog psychologiczny, a jako taki, jest w pełni uprawniony do uczestnictwa w grach i zabawach blogerów. Największą taką inicjatywą jest międzynarodowo urządzany Blog Day.

Blog Day 2010

Zasady są proste:

 1. Znajdź 5 blogów, które Tobie wydają się interesujące.
 2. Powiadom 5 innych blogerów, że zapraszasz ich do zabawy w BlogDay 2010.
 3. Napisz ktrótki opis polecanych blogów i zamieść link do nich.
 4. Opublikuj wpis w BlogDay (31 sierpnia).

Tak więc, moi mili, oto i 5 blogów, które wydały mi się warte wspomnienia:

Trzecie Dno – Nowy blog, jednak po jakości artykułów i przemyśleń widać, że autor ma doświadczenie w pracy ze słowem. Sam siebie określa jako psychologa, dziennikarza i podróżnika, przy czym z każdej z tych profesji czerpie to co najlepsze.

Badania.net – strona jeszcze do niedawna rzadko aktualizowana. A teraz? Proszę Państwa, codzienne posty, grono redaktorów, różnorodna tematyka… Zachęcam do odwiedzania ;)

liść ledwie, na wietrze Mocy – Blog Michała Kosakowskiego, który świetnie opisuje zagadnienia psychologii ewolucyjnej. Ale nie tylko. Nie tylko ewolucyjnej i nie tylko psychologii ;)

A żeby nie było tak monotematycznie:

Voids – czyli blog, na którym publikowane są zdjęcia przestrzeni na których wyraźnie brakuje ludzi. Robi wrażenie, zwłaszcza dla kogoś, kto często marzy by zostać sam na naszej planecie ;)

Zuch próbuje rysować – genialne komiksy o pracy w agencji reklamowej.

Tak więc w polskim światku blogów nie ma nudy. Oby tak dalej!

Your subscription could not be saved. Please try again.
Pomyślnie zapisano adres! Sprawdź swoją skrzynkę!

Ostatnie artykuły

Mniejsza o covid, noś maskę, żeby podkreślić swoje piękno!

Maseczki pojawiły się w naszym Europejskim życiu niczym Elon Musk w Twitterze — obiecały pomóc, wprowadziły niebagatelny zamęt, wszędzie się walały, i podniosły nie jedną brew zdziwienia. Niektórzy badacze twierdzą jednak, że maska może uczynić nas pięknymi, jeśli nie zostaniemy po drodze naznaczeni jej ponurą klątwą…

Hipnozą w jelita

Zespół jelita drażliwego to przypadłość nie tylko przewlekła, dość nieprzyjemna, lecz także występująca dość często, bo nawet u około 11.2% ludzi na całym świecie. Choroba ta, zwana też IBS (z ang. Irritable Bowel Syndrome), charakteryzuje się nawracającymi zaburzeniami jelit i ciągle niewyjaśnioną przyczyną. Jak to z jelitami bywa, ulgę może przynieść specjalna dieta, lecz coraz częściej wśród środków leczniczych wymienia się hipnoterapię. Jak skuteczna może być taka terapia i na czym ona polega?

Losowe artykuły

4 Comments

 1. Custom

  “Voids” oraz “Zuch próbuje rysować” dodane do czytnika. Twój blog też :)

  Reply
 2. Jędrzej

  Ha, dzięki! ;) Czyli jednak BlogDay się na coś przydał :P

  Reply
 3. Ola

  Jest to na pewno dobry sposób na zwrócenie uwagi na blogi, które inni czytają i “wysupłanie” z tego czegoś dla siebie ;)

  Reply
 4. Jędrzej

  Oczywiście, że tak. Dlatego tak lubię tę inicjatywę. Znam dobre blogi z dziedziny w której piszę – przy okazji takiej gry poznaję godne polecenia strony, na które normalnie nigdy bym nie trafił ;)

  Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest