Psychologia, neuropsychologia, mózg

10 oczopląsów w 2 minuty

I nie jest to zabieg marketingowy!

Krótki filmik wyprodukowany przez Samsung’a w celu promocji telefonu Soul. Do samego końca nie dali poznać, że to reklama – a zobaczyć nie zaszkodzi. Enjoy! ;)

Your subscription could not be saved. Please try again.
Pomyślnie zapisano adres! Sprawdź swoją skrzynkę!

Ostatnie artykuły

Mniejsza o covid, noś maskę, żeby podkreślić swoje piękno!

Maseczki pojawiły się w naszym Europejskim życiu niczym Elon Musk w Twitterze — obiecały pomóc, wprowadziły niebagatelny zamęt, wszędzie się walały, i podniosły nie jedną brew zdziwienia. Niektórzy badacze twierdzą jednak, że maska może uczynić nas pięknymi, jeśli nie zostaniemy po drodze naznaczeni jej ponurą klątwą…

Hipnozą w jelita

Zespół jelita drażliwego to przypadłość nie tylko przewlekła, dość nieprzyjemna, lecz także występująca dość często, bo nawet u około 11.2% ludzi na całym świecie. Choroba ta, zwana też IBS (z ang. Irritable Bowel Syndrome), charakteryzuje się nawracającymi zaburzeniami jelit i ciągle niewyjaśnioną przyczyną. Jak to z jelitami bywa, ulgę może przynieść specjalna dieta, lecz coraz częściej wśród środków leczniczych wymienia się hipnoterapię. Jak skuteczna może być taka terapia i na czym ona polega?

Losowe artykuły

6 Comments

 1. Ramzel

  Widziałem to na widelcu.

  Pomysł naprawdę fajny. :)

  Reply
 2. Adam Klimowski

  Śšwietne! Najbardziej podobały mi się te cztery twarze.

  Reply
 3. theabove

  No, jeśli oceniać samą reklamą to jedna z lepszych w ostatnich latach jak dla mnie. Sam filmik pomysłowy, sam pomysł bardzo przyjemny, a przyjemność czysta przy oglądaniu takich reklam ;) Szkoda że producenci proszków do prania nie są na tyle pomysłowi…

  Reply
 4. Torlin

  producenci proszków do prania. ha ha ha! “Pani pobrudziła ulubioną koszulę mojego męża” – niezłe są też te szorujące krany. “Pamiętacie nasz test z monetą”

  Reply
 5. Buka

  Tescik pyrka pyrka

  Reply
 6. degu

  A co do tych proszków do prania, to w Polsce dzięki wystąpieniu w takich reklamach można nawet zostać gwiazdą i potem tańczyć w “Tańcu z gwizdami”, kto się skusi?

  Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest